MSMCGLCE54A/TR
MFR.Part #
MSMCGLCE54A/TR
JLCPCB Part #
C3715305
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 17.2A 54V 60V 87.1V TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS