MXLSMCG160CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG160CAE3
JLCPCB Part #
C2632465
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 160V 178V 259V 5.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS