MXLSMBJSAC75E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC75E3
JLCPCB Part #
C2628243
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 121V 30pF 4.1A 500W 5uA 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)