MXLSMBJSAC50E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC50E3
JLCPCB Part #
C2628101
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 30pF 5.8A 500W 50V 55.5V 5uA 88V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)