MRT100KP43CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP43CAE3
JLCPCB Part #
C3710757
Package
DO-204AR
Description
100kW 11.844kA 43V 47.8V 500uA 84.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)