MXLSMBJSAC36E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC36E3
JLCPCB Part #
C2628149
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 30pF 36V 40V 500W 5uA 60V 8.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)