MXLSMBJSAC18E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC18E3
JLCPCB Part #
C2628210
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 15A 18V 20V 28.8V 30pF 500W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)