MASMLJ85CAE3
MFR.Part #
MASMLJ85CAE3
JLCPCB Part #
C2627256
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 137V 20.8A 2uA 3kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)