MXSMBJSAC18E3
MFR.Part #
MXSMBJSAC18E3
JLCPCB Part #
C3713269
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 15A 18V 20V 28.8V 30pF 500W 5uA TVS Unidirectional SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)