MXLSMBJ130AE3
MFR.Part #
MXLSMBJ130AE3
JLCPCB Part #
C2626877
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 2.9A 209V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS