MXLSMBJ120AE3
MFR.Part #
MXLSMBJ120AE3
JLCPCB Part #
C2626903
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 3.1A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS