MXLSMCJ120AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMCJ120AE3
JLCPCB Part #
C2627053
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS