MXLSMBG130CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG130CAE3
JLCPCB Part #
C2626107
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS