MXLSMBG130AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMBG130AE3
JLCPCB Part #
C2626740
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 2.9A 209V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS