MXLSMBG110A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMBG110A
JLCPCB Part #
C2626769
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 3.4A 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS