MXLSMBG100CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMBG100CAE3
JLCPCB Part #
C2630384
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
100V 111V 162V 3.7A 600W TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS