MXLRT100KP180A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLRT100KP180A
JLCPCB Part #
C2633560
Package
DO-204AR
Description
100kW 180V 200V 354V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS