MXLPLAD7.5KP22CAE3
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP22CAE3
JLCPCB Part #
C2629029
Description
-55℃~+150℃ 10uA 22V 24.4V 35.5V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS