MASMCG13CAE3
MFR.Part #
MASMCG13CAE3
JLCPCB Part #
C2625772
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 69.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)