MXLPLAD6.5KP22A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP22A
JLCPCB Part #
C2632538
Description
183A 22V 24.4V 35.5V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS