5KP48CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP48CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3715579
Description
-55℃~+175℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS