MXLPLAD6.5KP14AE3
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP14AE3
JLCPCB Part #
C2627797
Description
14V 15.6V 23.2V 280A 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS