MXLPLAD6.5KP14A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP14A
JLCPCB Part #
C2627574
Description
14V 15.6V 23.2V 280A 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS