MXLPLAD6.5KP17A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP17A
JLCPCB Part #
C2632420
Description
17V 18.9V 236A 27.6V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS