MXLPLAD36KP40A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP40A
JLCPCB Part #
C2635564
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW@10/1000us 40V 49.1V 559A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS