MXLPLAD30KP60CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD30KP60CA
JLCPCB Part #
C2632302
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 312A 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS