MAPLAD15KP11A
MFR.Part #
MAPLAD15KP11A
JLCPCB Part #
C2631923
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 15kW 18.2V 822A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)