MXLPLAD18KP13A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP13A
JLCPCB Part #
C2632689
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 18kW 21.5V 838A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS