MXLPLAD15KP9.0A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD15KP9.0A
JLCPCB Part #
C2633449
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 15.4V 15kW 60uA 975A 9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS