MXPLAD36KP30AE3
MFR.Part #
MXPLAD36KP30AE3
JLCPCB Part #
C2631498
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30V 33.3V 36kW 48.8V 738A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS