MXLDA3KP10CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLDA3KP10CA
JLCPCB Part #
C3711309
Package
SMD-16P
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 176.4A 17V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS