MXLDA3KP40CA
MFR.Part #
MXLDA3KP40CA
JLCPCB Part #
C3709743
Description
-55℃~+150℃ 3kW 40V 44.4V 46.4A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS