MADA3KP6.5CA
MFR.Part #
MADA3KP6.5CA
JLCPCB Part #
C3702629
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS