MXLDA3KP14CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP14CAE3
JLCPCB Part #
C3709627
Description
129.4A 14V 15.6V 23.2V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS