MXDA3KP14CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXDA3KP14CAE3
JLCPCB Part #
C3707802
Package
SMD-16P
Description
-55℃~+150℃ 129.4A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS