MXLCE13A/TR
MFR.Part #
MXLCE13A/TR
JLCPCB Part #
C3706684
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW 13V 14.4V 21.5V 70A TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS