MXLCE45A/TR
MFR.Part #
MXLCE45A/TR
JLCPCB Part #
C3710610
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 20.6A 45V 50V 5uA 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS