MXL5KP6.5AE3
MFR.Part #
MXL5KP6.5AE3
JLCPCB Part #
C2635363
Description
11.2V 447A 5kW 6.5V 7.22V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS