ATXMEGA16E5-M4UR
MFR.Part #
ATXMEGA16E5-M4UR
JLCPCB Part #
C616998
Package
QFN-32-EP(4x4)
Description
1.6V~3.6V 12bit 12bit 26 32MHz 8KB AVR FLASH QFN-32-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS