MXL15KP64CAE3
MFR.Part #
MXL15KP64CAE3
JLCPCB Part #
C2631809
Package
DO-204AR
Description
104V 144A 15kW 64V 71.1V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS