MXL15KP54CAE3
MFR.Part #
MXL15KP54CAE3
JLCPCB Part #
C2631606
Description
15kW 171A 54V 60V 87.5V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS