MXL1.5KE13CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE13CAE3
JLCPCB Part #
C2626620
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.1V 12.4V 18.2V 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS