25LC320AT-I/MNY
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC320AT-I/MNY
JLCPCB Part #
C2063215
Package
TDFN-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 32Kbit 5ms SPI TDFN-8-EP(2x3) EEPROM ROHS