MXL1.5KE180AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE180AE3
JLCPCB Part #
C2628805
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.1A TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS