MALCE100AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MALCE100AE3
JLCPCB Part #
C2635241
Package
CASE-1
Description
1.5kW 100V 111V 162V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)