MXDA3KP28CAE3
MFR.Part #
MXDA3KP28CAE3
JLCPCB Part #
C3699846
Description
-55℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS