MXDA3KP10CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXDA3KP10CAE3
JLCPCB Part #
C3706442
Package
SMD-16P
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 176.4A 17V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS