MXDA3KP24CAE3
MFR.Part #
MXDA3KP24CAE3
JLCPCB Part #
C3711828
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS