MXDA3KP13CAE3
MFR.Part #
MXDA3KP13CAE3
JLCPCB Part #
C3706763
Description
-55℃~+150℃ 139.4A 13V 14.4V 21.5V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS