MX5KP26CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MX5KP26CAE3
JLCPCB Part #
C2636047
Package
DO-204AR
Description
119A 26V 28.9V 42.1V 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS